Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції GAPTUVALNYA х ЦУМ Київ до Великодніх свят

Сімейні традиції та українське коріння

Український бренд сучасного етнічного одягу GAPTUVALNYA презентував ексклюзивну великодню колаборацію з ЦУМ Київ. Нова колекція включає декілька варіантів сорочок та суконь із вишивкою, орнаменти якої відтворені з автентичних кептарика та припинки ХІХ століття. Традиційні зображення походять з Опільського етнорегіону: досліджувані зразки, що їх бренд взяв за основу, знаходяться в Музеї етнографії Національного заповідника «Давній Галич».

«Ексклюзивна колекція GAPTUVALNYA х ЦУМ Київ, яка виходить напередодні Великодня, відсилає нас до нашого коріння і традицій, які передаються із покоління в покоління. Вбрання «капсули» створено для всієї родини. Воно втілює в собі віру в диво», — прокоментувала Ольга Чайка, директорка департаменту закупівель і ритейлу ЦУМ Київ.

Сорочки з натуральних матеріалів, створені GAPTUVALNYA, надають етнічним елементам гідне місце в сучасному житті — вони доречні як на свята, так і в повсякденні, в оточенні рідних та коханих людей. Обличчям кампейну нової колекції став актор театру та кіно, режисер Олексій Гнатковський, відомий українцям за однією з головних ролей у фільмі «Довбуш». На фото також з’явилася його родина — сини та дружина — та донька засновниці бренду Наталі Гергелюк.

«Поєднуючи глибокий зміст із поетичними наративами, ми додали в колекцію магічний елемент. У кожному вишитому орнаменті заховано одну квітку з п’ятьма пелюстками, щоб закликати власників виробів мріяти та вірити в дива. Знайома з дитинства гра — пошук квітки бузку, яку треба з’їсти, щоб виповнилося бажання, — перетворюється на символ здійснених задумів, що завжди поруч», — розповідає Наталя Гергелюк.

Народжений в Івано-Франківську, бренд вишитого одягу GAPTUVALNYA оспівує самобутність автентичної української вишивки. Створені багато поколінь тому традиційні візерунки мають в собі набагато більше, ніж суто естетичну складову, — це маніфест любові до українських традицій та цінностей. Саме зараз ця енергія потрібна українцям як ніколи: зв’язок із предками та усвідомлення власної ідентичності здатні надавати впевненості у майбутньому, дарувати надію та віру.

Придбати речі зі святкової колаборації можна на 3-му і 5-му поверхах ЦУМу та в онлайн-магазині tsum.ua.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали