Натхнення дня: перший магазин Ruslan Baginskiy в Одесі, концепцію якого розробляв сам дизайнер

Нова точка на модній карті України

Український бренд головних уборів й аксесуарів Ruslan Baginskiy 4 грудня відкрив перший магазин в центрі Одеси. Концепцію простору, що розмістили в історичному будинку, Багінський розробив сам.

Вироби бренду представлені у великому галерейному просторі з дерев`яними акцентами та елементами народного мистецтва — старовинної української кераміки та гутного скла; унікальний шкіряний стіл також спроєктував Руслан. Текстильний декор на стінах — натяк на історичні одеські дворики, рясно завішані білизною, що сушиться на сонці; синьо-зелена підлога — згадка про Чорне Море. На вітрині — великий бант у формі нової монограми RB.

«Це третій магазин, який ми відкриваємо за часи повномасштабної війни. В травні 2022-го року це був магазин у моєму рідному Львові, куди ми тимчасово переїхали з командою; минулої зими це був pop-up store в Буковелі. Сьогодні це Одеса. Центр міста внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що перебуває під загрозою. Відкриття магазину — це також наш спосіб привернути увагу до краси та унікальності міста. Пишаємось бути його частиною», — ділиться Руслан.

Магазин Ruslan Baginskiy можна відвідати за адресою Катерининська 7, графік роботи: 10:00 — 20:00.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали