Ruslan Baginskiy представив перший дроп ювелірних прикрас — «Скарби»

Дроп розповідає про спогади, які ми колекціонуємо

Бренд Ruslan Baginskiy представив перший дроп ювелірних прикрас — «Скарби». Для дебютного релізу дизайнер використовує техніку плетіння з бісеру — традиційну для української культури. В діалозі національних кодів і естетики бренду виникла серія прикрас у наївному стилі та з кутюрним підходом до виробництва. Так, час виготовлення одного намиста — близько 22 годин. 

Ruslan Baginskiy

Перший ювелірний дроп розповідає про спогади, які ми колекціонуємо через пам’ятні для нас об’єкти, наші особисті скарби: відшліфовані морем камінці, зібрані на пляжі в останній день подорожі, чи засохлі квіти, що ми знаходимо в давно прочитаних книжках, куплених випадково десь у сувенірних магазинах. Вони вже давно зів’яли, і запах ледь відчутний, як стирається з плином часу наша пам’ять, але в них закарбована емоція, ті відчуття й події, до яких хочеться повертатися знову і знову. 

Ruslan Baginskiy

«Для мене ця колекція — це про відчуття літа, яке завжди з тобою. Про спогади, які закарбувалися в кожному об’єкті», — коментує Руслан.

Форма і колір кожної намистини та сережки нагадують кожному щось своє: квіти цибулі, жовті помідори, соняхи, чорнобривці, зелені кабачки — символи літа, талісмани, скарби, при погляді на які ти повертаєшся в щасливі моменти. 

Ruslan Baginskiy

Робота з бісером традиційна для українського декоративного мистецтва, і, взявши її за основу, бренд Ruslan Baginskiy за допомогою кутюрних технік додає їй нової цінності й нового значення. Окрім бісеру в колекції використовується срібло для застібок сережок та підвісок з логотипом RB. 

«Ювелірна лінія — зрозумілий і логічний крок в розвитку бренду. Це лише перший дроп, дуже символічний для мене, який стане частиною набагато більшої історії. Скарбами в українській мові, в українській літературі традиційно називали прикраси, коштовності, але разом з тим — це будь-яка річ, з якою ми відчуваємо емоційний зв’язок, все те, що становить для нас цінність. В об’єктах ми колекціонуємо спогади», — коментує Руслан. 

Ruslan Baginskiy

Хоча дроп «Скарби» — перший ювелірний реліз бренду, Ruslan Baginskiy експериментував з прикрасами й раніше. У 2020 році натхнені скіфським золотом кольє та сережки увійшли до другої кутюрної колекції TSVIT, а у 2023-му перша леді України Олена Зеленська обрала для прийому в Букінгемському палаці брошку «Полин, Євшан-Зілля» — символ тяжіння та любові до рідної землі, до свого коріння. 

Ruslan Baginskiy

Окрім того, ювелірні аксесуари стали основою двох спеціальних проєктів бренду «The Hat»: колекційного боксу з добіркою різноманітних прикрас — брошками, сережками, кольє та шпильками для волосся, — які можна носити і в парі з капелюхом, і як самодостатні аксесуари. 

Ювелірний дроп «Скарби» — частина колекції SS 2024 — буде представлений в паризькому шоурумі бренду під час Тижня моди. Однак колекція уже доступна для замовлення на сайті ruslanbaginskiy.com


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали