Prada та adidas представляють спеціальну колекцію adidas for Prada Re-Nylon

Легендарний дизайн та турбота про майбутнє

adidas і Prada повертаються, щоб представити новий розділ своєї співпраці, поєднуючи неперевершену майстерність Prada і спрямованість adidas до інновацій у сфері спортивного гардероба. Сьогодні обидва бренди заявляють про свою прихильність до принципів сталого розвитку, звертаючись до двох своїх ікон: кросівок adidas Originals Forum і тканини Prada Re-Nylon.

Демонструючи прихильність цього партнерства до інновацій, колекція adidas for Prada Re-Nylon представляє нову інтерпретацію розкішного спортивного гардероба з урахуванням принципів сталого розвитку. Вперше за час співпраці брендів ця колекція включає одяг, аксесуари та сумки, а також вишукані версії кросівок adidas Forum High і Low.

Кожен виріб було вироблено в Італії компанією Prada та виготовлено з використанням фірмової тканини — переробленого нейлону (Re-Nylon). Вперше випущений у 2019 році, Prada Re-Nylon — це інноваційний текстиль, створений шляхом перероблення пластикових відходів, зібраних в океанах, та відходів текстильного волокна — його можна очищати та переробляти нескінченно довго без втрати якості.

Колекція adidas for Prada Re-Nylon буде доступна по всьому світу з 13 січня 2022 року в магазинах Prada, на prada.com і adidas.com/prada.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали