САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ ТРЕНДЫ СЕЗОНА, К КОТОРЫМ СТОИТ...

КАК ПРИГОТОВИТЬ КРОСТИНИ С КЛУБНИКОЙ И...

КСЕНИЯ ШНАЙДЕР СОВМЕСТНО С HOME WINGS ВЫПУСКАЮТ...

ВСТРЕЧАЙТЕ: H&M ОТКРЫВАЕТ ЧЕТВЕРТЫЙ И САМЫЙ...

РОМИ СТРЕЙД ВПЕРВЫЕ СТАНЕТ МАМОЙ И РАССКАЗАЛА ОБ...

Моді бути: Ukrainian Fashion Week відбудеться з 31 серпня по 4 вересня 2020 року

UFW анонсували новий сезон із концепцією No Season Season

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Ukrainian Fashion Week не скасовуватиме і не переноситиме сезон.

«Fashion в Україні має бути збереженим, а час — не згаяним.

Ми аналізуємо ситуацію у глобальній та українській економіках, ми визнаємо і фіксуємо зміни, що відбуваються у світовій fashion-індустрії, каталізатором яких виступила пандемія COVID-19, ми розуміємо виклики для бізнесу, спричинені карантином», — кажуть організатори.

неделя моди 2020

Проведене оргкомітетом UFW опитування у квітні 2020 року показало падіння продажів у дизайнерських брендів на 77% порівняно з квітнем 2019, а понад 40% працівників fashion-брендів України під час карантину пішли у неоплачувану відпустку.

Вихід із карантину гарантує поновлення роботи компаній, але не знімає гострих питань функціонування, а в деяких випадках — існування дизайнерських брендів.

Ukrainian Fashion Week готовий підтримати українських дизайнерів, оголошуючи концепцію позасезонності — No Season Season, закликаючи презентувати колекції у найрізноманітніших форматах: традиційному та всіх можливих формах діджитального.

UFW надає можливість дизайнерам представити колекції, що не були продемонстровані минулого сезону, але є актуальними для продажу зараз, та колекції нового сезону, створить спеціальні умови для презентації молодих дизайнерів. А також продовжить розвивати напрямок sustainability в межах проєкту Be Sustainable! 

неделя моди 2020

«У когось може скластися враження, що ми повертаємось у минуле, що саме так мода функціонувала 10 років тому. Не згодна. Інтеграція нових діджитал-форматів та інноваційних технологій в усі ланки індустрії – від компаній-виробників тканин до майданчиків продажу дизайнерських брендів − відбулась.

Модна індустрія у своєму розвитку пройшла черговий оберт спіралі і готова знову пишатися своїми чеснотами — ексклюзивністю, мистецькою цінністю, соціальною відповідальністю, технологічними інноваціями.

Я вірю, що з цими шляхетними рисами повернеться і відчуття справжньої цінності існування моди як такої. А за цим — і впевненість у перспективах індустрії. У світі і в Україні, з її величезним потенціалом»,  — Ірина Данилевська, співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

5 кроків до свідомого життя сучасної дівчини

Самые актуальные тренды сезона, к которым стоит присмотреться

Как приготовить кростини с клубникой и моцареллой

Инжир с сыром бри: пошаговый рецепт от Евгения Клопотенко 

Нова ера: вперше Тиждень високої моди в Парижі пройде онлайн

Встречайте: H&M открывает четвертый и самый большой магазин сети в Киеве