Мікс класики й бунтарства: бренд DEMN 22 представив колекцію pre-fall 2024 у стилі гранж

Гра контрастів 

Хоч літо ще в самому розпалі, ми вже починаємо готувати наш гардероб до мінливої погоди ранньої осені. Так, український бренд DEMN 22 запропонував нову лінійку pre-fall 2024, виконану у стилі гранж. 

Колекція представила одні з найтрендовіших позицій майбутнього сезону: вільні жакети оверсайз, деконструйовані жилети та спідниці, сорочки з поєднанням різних картатих принтів, шовкові піжами з леопардовим візерунком та сукні з лелітками. Уся колекція немовби створена для тих, хто цінує свободу самовираження і відмовляється від компромісів між комфортом та стилем.

«В новому сезоні наша команда надихалася стилем гранж, духом бунтарства і волевиявлення. Мені дуже близька ця естетика. Я люблю гру контрастів, оверсайз, деконструйовані речі, вони виглядають невимушено за будь-яких обставин, ніби образ був створений без зайвих зусиль. Це надає їм особливої енергетики», — поділилася власниця бренду Анна Юрченко.

Головними елементами лінійки стали костюми із деконструйованими жилетами й спідницями. Маскулінні предмети гардероба в комбінації з легкими напівпрозорими лонгслівами та мінімалістичними аксесуарами створили гармонійні та довершені образи. Окрім цього, особлива увага в колекції приділена сукням із фартухами з леліток вільного крою. Вони доповнять як повсякденні виходи, так і більш урочисті та святкові. 

DEMN 22 презентує свої лімітовані колекції ще з 2022 року, постійно експериментуючи зі стилями й створюючи позачасовий одяг, який залишається актуальним незалежно від сезону. Бренд не боїться гратися з фактурами, формами й принтами, тому в його асортименті завжди можна знайти оверсайз жакети, деконструйовані сорочки та сукні, шовкові піжами та кімоно різних відтінків. Усі предмети лінійок випускаються в обмеженій кількості. Вони виконані виключно з преміальних тканин, як-от натурального шовку, вовни, віскози чи костюмних матеріалів.

Героїня DEMN 22 — креативна директорка свого гардероба. Вона не втрачає можливості вплітати в класичний стиль нотки бунтарства, створюючи власні модні формули.

Колекція pre-fall 2024 вже представлена в шоурумі DEMN 22 в Києві та онлайн магазині demn22.

Фотограф: Ярослав Бугаев

Стиліст: Даша Федорак

Візажист: Маргарита Бондаренко

Моделі: Анастасія Міщенко, Каріна Алексеєнко


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали