Літнє побачення з Києвом: ексклюзивна колекція Anna October х ЦУМ Київ

Вбрання для особливих моментів

Розроблена в суголоссі з улюбленими місцями столиці, ексклюзивна колекція Anna October х ЦУМ Київ стала втіленням відчуття романтичного літнього побачення — із собою, містом чи коханою людиною.

До колекції увійшли шість суконь, що вже встигли полюбитись модницям з усього світу, та дві пари рукавичок, які стануть чудовим доповненням образу. Кожна одиниця була вручну оздоблена бісером — декоративні елементи відсилають до символів, які асоціюються з Києвом: каштанів з жетонів метрополітену, пахучої липи та тендітних квіток, що немов зійшли з кремової верхівки знакового «Київського» торта.

«Для цієї колекції ми створили вбрання, в яких хочеться безупинно гуляти Хрещатиком, їсти морозиво в Ботанічному саду, слухати Дніпро, закохувати та закохуватися», — розповіла засновниця бренду Анна Октябрь. Це своєрідний любовний лист, у якому дизайнерка щиро поділилася власним баченням прекрасного.

«Цього року ми хотіли презентувати нашим клієнткам ексклюзивну колекцію з тендітними сукнями до сезону випускних, аби кожна змогла відчути себе ніжною та жіночною в особливий день. Команда бренду Anna October додала в колекцію частинку Києва у вигляді знайомих усім символів, що й зробило її такою особливою», — коментує баїнг- та ритейл-директорка ЦУМу Ольга Чайка.

Сукні з капсульної колекції можна придбати ексклюзивно на 3-му поверсі ЦУМу та на tsum.ua.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали