Fox Lingerie і ЦУМ Київ представили колекцію спокусливого одягу до Нового року

Ідеальний подарунок найкращій подрузі чи собі коханій

Напередодні новорічних свят Fox Lingerie та ЦУМ Київ вже втретє об’єднуються, щоб презентувати спільну колекцію. Український бренд жіночої білизни вирішив продовжити тему попереднього кампейну — селфмейд жінок, які надихають інших бути впевненими в собі, рішучими та успішними. Новими героїнями стали засновниці брендів Fox Lingerie, Have A Rest та J’amemme: Юліана Гензель, Аліна Долініна та Юлія Ярмолюк.

«Ексклюзивна колекція Fox Lingerie х ЦУМ Київ присвячена наближенню різдвяних і новорічних свят. Речі цієї «капсули» — це ідеальні ідеї для подарунків коханим людям! Ми віримо, що клієнтки ЦУМу і Fox Lingerie почуватимуться особливими у вбраннях колекції», — коментує Ольга Чайка, директорка департаменту закупівель і ритейлу ЦУМ Київ.

«Ця колекція — ода всім жінкам, яких я маю честь знати: як подруг, як колег, як українок. Вони розумні та сексуальні, вони надихають, вони — це нагадування про те, що бути жінкою — це свято бути собою», — поділилась Юліана Гензель, засновниця Fox Lingerie.

Особливий настрій колекції створюють святкові піжами: в трендовому червоному відтінку з оздобленням стразами та дві моделі чорного кольору — з пір’ям та паєтками. Для справжніх femme fatale бренд пропонує спокусливу мініспідницю, атласний корсет, рукавички з пір’ям та грайливу прозору спідницю. Поціновувачкам стриманої ефектності Fox Lingerie рекомендує червоне боді з імітацією корсета та маленьку чорну сукню. До колекції також увійшли звабливі корсети з мережива, оздоблені стразами.

Придбати речі зі святкової колаборації можна на 3-му поверсі ЦУМу та в онлайн-магазині tsum.ua.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали