Дріс Ван Нотен залишає посаду креативного директора свого бренду

Завершення історії дизайнера Антверпенської шістки

Бельгійський дизайнер і засновник однойменного бренду Дріс Ван Нотен ставить крапку у своїй кар’єрі та йде у відставку після 38 років роботи в модній індустрії. За словами модельєра, його останньою колекцією стане чоловіча лінійка сезону весна-літо — 2025, яка буде представлена на Тижні моди в Парижі у вересні цього року. 

«Згодом ми оголосимо дизайнера, який продовжить історію. Я деякий час готувався до цього моменту й відчуваю, що настав час залишити місце для нового покоління талантів, які принесуть своє бачення до бренду», — сказав Дріс Ван Нотен у своїй заяві для WWD. 

Наступна жіноча колекція натомість вже буде створена командою студії дизайнера, з якою він співпрацював усі роки. «Я повністю впевнений, що вони зроблять чудову роботу», — поділився Ван Нотен.

Ім’я нового дизайнера бренду оголосять згодом, проте відомо, що в списку потенційних наступників Дріса є модельєри, які працювали в Tod`s, Bally, Alexander McQueen і Moschino. 

Дріс Ван Нотен належить до Антверпенської шістки і є одною з визначних фігур у модній індустрії. У 1980 році він закінчив Королівську академію образотворчого мистецтва в Антверпені й вже за шість років випустив першу власну лінійку чоловічого одягу. Більше про видатного дизайнера розповів Єгор Воронкін у матеріалі для ELLE.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали