Бренд Ruslan Baginskiy відкрив поп-ап-магазин у Карпатах

Нова стильна локація бренду

 

Бренд Ruslan Baginskiy відкрив поп-ап-магазин у новому готелі Hay by Edem family — на найбільшому гірськолижному курорті України, в Буковелі. У поп-апі Ruslan Baginskiy Carpathians, Here and Now представлено зимову колекцію та новий продукт — обʼємні вовняні шарфи. 

Для анонсу нової зимової локації було створено вражаючі артоб’єкти — брили льоду з капелюхами RB, замороженими всередині. В інтер’єрі ж самого поп-апу використані матеріали, які віддзеркалюють природу Карпат та стан живого моменту, що співзвучно з концепцією та дизайном готелю Hay.

«Лід, скло — рідні цьому регіону матеріали; своєю природою вони втілюють час. Мить, у яку замерзає лід та застигає скло. І десь між вдихом та видихом ми знаходимо "зараз"», — пояснює Руслан. 

На довгих білих стендах поруч із зимовою колекцією в’язаних рукавиць, шапок біні та балаклав у дусі après-ski представлена автентична кераміка та витвори з гутного скла — культурна спадщина майстрів регіону. Поєднання у просторі традиційних елементів із сучасним капелюхом, надрукованим на 3D-принтері, влучно втілює філософію бренду, згідно з якою традиційні техніки поєднуються з духом сьогодення. 

«Розвивати українське і розвиватися в Україні — це свідомий вибір з першого дня існування бренду. Відкрити ще один магазин під час війни — трохи крейзі, але іншого шляху ми не знаємо. Знаємо одне: важливо бути і творити. Тут і зараз», — говорить Руслан. 

Також у зимовому поп-апі відвідувачі мають можливість придбати новий колекційний бокс — The Hat, Crystal Edition, що складається з класичного чорного фетрового канотьє та добірки аксесуарів, прикрашених кристалами. 

Бренд запрошує відвідати RB Carpathians, Here and Now з 03.12.2022 до 28.02.2023 в Hay Hotel, ТК «Буковель», урочище Вишні, 515, Україна.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали