Ближче до тіла: білизна Pivovarova lingerie, яка нікого не залишить байдужим

Made in Ukraine

Хоча спідню білизну крім вас і ваших коханих зазвичай ніхто не бачить, погодьтеся, досить часто саме вона задає тон всьому образу. Влітку ми більш ретельно обираємо бра і бюстгальтери, які видно крізь топи і блузи, але в холодний період навіть під кашемірові светри чи безрозмірні худі особливо хочеться вдягати щось красиве і делікатне. І для впевненості в собі, і для настрою. До того ж сьогодні, коли білизняний стиль виходить далеко за межі спалень, елементи спіднього сміливо носять замість топів, корсетів та лонгслівів. Крім того, ніхто не скасовував романтичних вечорів, де білизна виступає ключовим елементом вашого образу. Словом, аргументів на користь стильних комплектів білизни можна нарахувати безліч.

Pivovarova lingerie

Серед українських брендів спідньої білизни особливої уваги заслуговують одесити Pivovarova lingerie, які підкорюють жінок дизайном ручної роботи. Засновниця бренду Катерина Пивоварова, яка за фахом художник з костюмів театру і кіно, змогла втілити всі свої знання і вміння, аби перетворити кожен комплект білизни у справжній витвір мистецтва, що прикрашає жіноче тіло. Працюючи колись з історичними костюмами, Катерина додає сьогодні театральних нот як ніжним шовковим метеликам, так і складним портупеям. Такий нестандартний підхід викликає захват, а в багатьох інших недобросовісних брендів бажання «надихнутися», запозичити, а часто і скопіювати модель. Та оригінал завжди залишається оригіналом.

Pivovarova lingerie

Складні, сміливі та при цьому елегантні речі Pivovarova lingerie мають дивовижну суперсилу: миттєво підвищують самооцінку та настрій, допомагають власниці почуватися зіркою власної історії. «Pivovarova lingerie — це не просто спідня білизна; це ліричні вираження краси, чуттєвості та жіночності», — переконує власниця бренду. Більше речей Pivovarova lingerie для особливих приводів та ненудних буднів шукайте в нашій галереї. 

Pivovarova lingerie


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали