Що таке твілі та як їх носити

Приклади стилізування та моделі від українських брендів

Аксесуари є чи не найголовнішими елементами в образі. Саме вони допомагають навіть найпростішому вбранню заграти новими барвами та привернути десятки поглядів. Варіантів, як прикрасити свій вихід, є багато. Обрати трендову сумку, ремінь, бейсболку чи улюблене намисто — це вже вподобання кожного. Однак сьогодні пропонуємо вам звернути увагу на ще один аксесуар, який стане незамінним у літньому гардеробі, — твілі. 

Твілі — це вузька двостороння смужка тканини зі скошеними кінцями, яка дещо нагадує хустку. Здебільшого її можна знайти в різних варіаціях — коротку або навпаки довгу, яку можна зав’язати як бант, однотонну мінімалістичну або, найчастіше, доповнену яскравим орнаментом. Носити твілі теж можна кількома способами: як прикрасу на руку, шию чи голову, як ремінь чи краватку, вплівши в зачіску або ж зав’язавши на сумку чи джинси. 

Вперше такий аксесуар був представлений брендом Hermes у 1930-х роках. Тоді прикрасу вплітали в головні убори для верхової їзди, однак згодом твілі стали використовувати й в інших цілях. 

Стрітстайл-модниці стилізують твілі як у casual-образах — наприклад, на сумці, поєднуючи з об’ємними джинсами та косухами, — так і в більш офіційному стилі на шиї зі строгими костюмами або елегантними сукнями. 

Щоб ви могли обрати ті моделі твілі, які вам до вподоби, ми зібрали для вас кілька позицій від українських брендів. 

Oliz

Oliz

Shpalta

DOLYA

Lady Di Atelier


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали