Любов до себе: 11 комплектів спідньої білизни до Дня святого Валентина

Для романтичного настрою

Неважливо, відзначаєте ви свято Валентина зі своєю коханою людиною, проводите цей час із подругами чи, навпаки, приділяєте всю увагу собі, у будь-якому випадку День закоханих — це гарний привід, щоб порадувати себе чимось вишуканим і красивим. І тут на думку одразу ж спадають комплекти спідньої білизни, які додадуть впевненості, сексуальності й романтичної атмосфери в це свято.

Бренди білизни у цьогорічних колекціях, звісно ж, зробили вибір на користь червоних і рожевих відтінків, які вважаються неофіційними символами Дня закоханих. Однак, якщо ви не є поціновувачами цього кольору, можете обрати більш стримані, але не менш витончені бежеві, чорні та сині моделі. Серед тканин домінують тонке мереживо, напівпрозорий тюль і м’який сатин — на будь-який смак і вподобання. Різноманіття варіантів складають також комплекти з бікіні та бра, комфортні моделі з топами або боді. І безперечно, не забуваємо про аксесуари: на особливий романтичний лад допоможуть налаштуватися довгі рукавички, халати, панчохи та підв’язки. 

Ми підготували для вас 11 комплектів білизни, які можуть стати чудовим подарунком собі коханій на День святого Валентина. 

Skims

BlackSeaTribe

Pétale Intimates

Agent Provocateur

LONDI

ZHILYOVA

Savage X Fenty

Intimissimi

Fleur du Mal

Pétale Intimates

bæd stories

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали