Комфортні та стильні лляні речі на літо-2024

Незамінна база цього сезону

Як ми вже помітили, на подіумах цього сезону в основному домінували шкіра та денім. У своїх весняно-літніх лінійках світові дизайнери переосмислювали та представляли ці матеріали абсолютно по-різному — від суконь і брюк до дрібних аксесуарів. Утім, як би стильно не виглядав подібний одяг, погодьтеся, що влітку нам усе ж хочеться чогось більш легкого, вільного й комфортного, у чому не буде спекотно під пекельним сонцем. Саме тому в цей період наш вибір здебільшого падає на лляні речі. 

Льон — це натуральний та екологічний матеріал, який добре пропускає повітря, через що його так полюбили використовувати в літню пору. Речі з цієї тканини доволі легкі в догляді й до того ж можуть прослужити не один рік. Так, вони стають одними з найнеобхідніших предметів гардероба на найближчі кілька місяців. 

У нових колекціях українських брендів відмічаємо чимало позицій з льону. Тут і сукні міді, що запропонували в SAGE, і довгі спідниці, які доповнили лінійки Total White й Must Have, і брючні костюми в базових та пастельних відтінках, представлені в L`eskizzo, PYJAMAZZZ, Buddu й JUL. 

Як завжди, ми зібрали для вас усі найцікавіші варіанти лляних речей у добірку, щоб ви мали змогу обрати ті, які необхідні саме вам. 

Total White

SAGE

iam brand

Must Have

L`eskizzo

PYJAMAZZZ

CICI COCO

The Lace

Buddu

JUL


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали