Форма для тренувань від українського бренду: 5 ідеальних комплектів

Яким має бути одяг для спорту, розбираємося на прикладі нової колекції бренду NASS

Стильний спортивний одяг для багатьох залишається потужним стимулом для походу на тренування. І все ж таки не варто забувати, що уніформа повинна бути в першу чергу комфортною і технологічною, а дизайн — цікавим та яскравим. Ці важливі складові є основою колекції українського бренду спортивного одягу та одягу на кожен день преміумсегменту NASS. 

NASS

NASS

Nass — це про мистецтво жити, творити, вести активний та яскравий спосіб життя. Філософія бренду полягає у вмінні жити без упереджень, шкоди собі та навколишньому світу. 

Український бренд уже відомий і популярний у США. Цього року команда NASS планує виходити на український та європейський ринок. 

NASS

NASS

Важливо підкреслити, що це не просто бренд спортивного одягу, а ком’юніті дівчат, які не бояться бути яскравими, люблять і поважають себе і своє тіло, пробують усе нове та проводять час насичено, а головне — з користю для здоров’я і любов’ю до життя. 

У бренду є власна виробнича база, а головне — його відрізняє оригінальний дизайн (усі принти та викрійки розробляються командою дизайнерів). А оскільки речі відшиваються невеликими лімітованими тиражами, поспішити обрати улюблену форму варто вже зараз. 

NASS

NASS

До речі, зараз бренд планує робити колаборації з митцями та випускати лімітовані колекції дропу, і в кожного є можливість приєднатися до цього творчого тандему та створити принти, варто лише написати бренду напряму в Instagram чи на сайт.

NASS

NASS

NASS

NASS

NASS

NASS

NASS


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали