Як знайти свій стиль? Розповідає персональна стилістка Кейт Гадсон

Одяг як спосіб самовираження

Перший спосіб пізнати людину, не заговоривши з нею, — поглянути на її одяг, адже саме за допомогою гардеробу ми зазвичай розповідаємо, ким ми є. Тож часто формування власного стилю стає радше випробуванням, ніж полем для експериментів і можливістю самопізнання. На щастя, є професіонали, які готові ділитися досвідом. Зокрема, зіркова стилістка Софі Лопес, серед клієнтів якої — Кейт Гадсон і Джессіка Альба. 

Ексклюзивно для ELLE USA Софі Лопес розповіла, як підкреслити свою індивідуальність через одяг і знайти свій стиль. 

Просто зробіть це 

Перша порада Софі — не прагнути ідеалу від самого початку. Ваш особистий стиль неодмінно розвиватиметься та змінюватиметься з часом, коли ви продовжуватимете працювати над ним. 

«Моя найкраща порада — просто почати! Не бійтеся пробувати щось нове або робити помилки. Знайдіть предмет, до якого ви тяжієте, і пограйте з ним. Пограйте з безліччю різних варіантів, кольорів, принтів, текстур і тонів і подивіться, куди це вас приведе. Звертайте увагу на те, що вас приваблює. Це колір? Принт, посадка чи структура? Рухайтеся звідти». 

Почніть з бази 

Не знаєте з чого почати? Почніть із бази! Ви точно не помилитеся з класичними елементами гардероба, такими як футболки або mom джинси. Оберіть кілька ключових речей та «інвестуйте» в них. Ця порада буде особливо корисною для тих, хто працює з обмеженим бюджетом. 

«База — це нейтральні тони, коричневий, бежевий, білий, сірий, чорний і хакі. Ви повинні мати можливість повторно одягати, змішувати й поєднувати, додаючи різні кольори та тони», — розповідає Софі Лопес. 

Зверніть увагу на крій 

Окрім власного смаку, варто враховувати крій одягу. Звісно, це не означає, що після покупки всі речі треба відносити до кравця. Однак про пропорції свого тіла потрібно завжди пам’ятати.

«Одна добре підібрана річ коштує набагато дорожче, ніж шість погано підігнаних. Якщо вам важко добирати розміри в магазинах, купуйте менше предметів і підлаштовуйте кожен під себе».

Слідуйте власним інстинктам 

«Якщо ви час від часу помиляєтеся, нічого страшного! Намагайтеся не піддаватися надмірному впливу того, що в тренді. Особистий стиль приходить зсередини, і він починається з того, що вас хвилює, до чого вас інстинктивно тягне», — ділиться стилістка. 

Будьте відкритими для розвитку 

Будьте відкритими до того, як ваш стиль розвивається з часом. У цьому вам може допомогти mood board, який дасть приблизне розуміння напрямку, в якому ви плануєте рухатися. Однак важливо, щоб ваш стиль розвивався разом із вами. 

За матеріалом ELLE USA


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали