Вишуканість у кожній деталі: колекція Chanel SS’23

Банти, горжетки, чоботи зі стразами, джерсі, оброблене як луска, та пастельний твід

Днями у рамках Паризького тижня моди Chanel представив свою колекцію SS’23. Фільм «Минулого року в Марієнбаді» (1961) Алена Рене став основним джерелом натхнення для нової колекції модного дому. Дії кінострічки розгортаються у французькому готелі. Молодий чоловік намагається переконати дівчину, що минулого року вони вже зустрічалися в саду Фредериксбург. Але дівчина не те що не пам’ятає зустрічі, вона навіть не знає цю людину. Хлопець описує момент їхньої зустрічі та зазначає, що вона ледь не віддалася йому, але передумала в останню хвилину. Тоді вони домовилися зустрітися тут через рік, щоб перевірити, наскільки сильні їхні почуття.

Образи колекції відтворюють ідеї вишуканості та свободи, притаманні французькому стилю у фільмі.  

«Фільми, які ми бачили, ті, які заволоділи нами, і ті, які ми відкриваємо для себе по-новому, «Минулого року в Марієнбаді», чарівність Габріель Шанель, Карл, ніч, пір’я, блискітки, підбори: мені подобається, коли все змішується», — розповідає про колекцію креативна директорка бренду Віржині Віар.

Банти, горжетки, чоботи зі стразами, джерсі, оброблене як луска, білий жакет з паєтками, деконструйовані принти, пастельні твіди, золота сукня з оксамиту, чорна сукня з розрізом збоку, що струмує по тілу, мереживо як квітка або легкий шифон: колекція Chanel весна-літо — 2023 являє собою елегантний колаж. Образи ніби розмивають межі між уявним та реальним, пропонуючи варіації на тему привабливості.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали