SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

Топ-5 fashion-новин сучасної України

Цього року Ukrainian Fashion Week відзначив свої 20 років. З цієї нагоди ми попросили його засновницю та голову оргкомітету Ірину Данилевську розповісти про 5 найвизначніших новин моди за 25 років незалежної України.

1997 - Заснування Ukrainian Fashion Week

Ukrainian Fashion Week — перший тиждень pret-a-porte на території не лише країн пострадянського простору, але й Східної Європи. На прохання організаторів Ukrainian Fashion Week, що прагнули створити в Україні аналог тижнів моди світового формату, французькі колеги поділились досвідом і документами — надіслали положення на 16 сторінок. І з 1997 року UFW проходить регулярно двічі на рік, представляючи колекції сезону осінь-зима та весна-літо.

2000 - Конкурс «Погляд у майбутнє»

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» щороку відкриває світу найталановитіших і найперспективніших у своїй галузі. Андре Тан, Олена Буреніна, Наталя Каменська, Олеся Кононова, Артем Климчук, Олена Пржонська, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Маша Рева, Володимир Подолян, Юлія Єфімчук, Жан Гріцфельдт, Яся Хоменко, Іван Фролов і ще багато-багато гучних імен стартували з подіуму «Погляду у майбутнє». Творчі пошуки молодих модельєрів оцінює компетентне журі, у складі якого члени Ukrainian Fashion Council (творчої спілки дизайнерів одягу) та авторитетні українські дизайнери. Вже багато років журі конкурсу очолює голова експертного комітету Ukrainian Fashion Council, дизайнер Лілія Пустовіт.

2001 - Перше міжнародне fashion-видання в Україні

У березні 2001 року в Україні з’явився перший глянцевий журнал зі світовим ім’ям — ELLE. Сьогодні він виходить у 45 країнах. На обкладинках видань з’являються не лише супермоделі. ELLE Україна не став винятком. На його обкладинці була тодішній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, перша леді України Марина Порошенко, двічі covergirl ставала голлівудська акторка українського походження Міла Йовович. Слідом за ELLE на українському медіаринку з’явилися інші авторитетні світові fashion-видання.

2012 рік - Проект EuroFashion

У 2012 році Київ приймав «Євро-2012». Ukrainian Fashion Week зробив для країни подарунок — проект EuroFashion. Свої колекції показали дизайнери з 16 європейських країн: Англії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Данії, Ірландії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Португалії, Росії, Хорватії, Чехії, Швеції, України – всі ці країни були учасницями  фіналу чемпіонату Європи з футболу.

2015 рік - Вишиванка — світовий fashion-тренд

Український дизайнер Віта Кін перетворила вишиванки на світовий модний тренд. Її сукні стали справжньою сенсацією завдяки національним українським візерункам, яскравим кольорам та крою, «підглянутому» у 70-х років минулого століття. Сукні українки з’явилися у гардеробі десятків світових ікон стилю і найавторитетніших інсайдерів моди.

Поринути у світ найголовніших новин сучасної України та простежити найвизначніші події, що відбулися за 25 років незалежності, ви ще можете до 26 березня в Музеї новин.