Спогади про Крим: колекція FROLOV FW24

Ностальгічні символи в кожній деталі

У межах London Fashion Week 19 лютого пройшов показ осінньо-зимової колекції 2024/25 українського бренду FROLOV, головним натхненням для якої послугували теплі спогади з дитинства про Крим.

Уся лінійка наповнена символічними деталями. У різних відтінках бургунді відображаються кольори шкіряних диванів потягів, що вирушали маршрутом Київ — Севастополь. Зелені тони нагадують хвою, а градієнти на корсетах передають кримське надвечір`я та спогади про нерівномірну засмагу на оголених тілах. Колірна палітра колекції також демонструє пляжну моду тих часів, яку Іван Фролов дослідив завдяки особистим архівним фото та серії світлин Мартіна Парра з його подорожей до Ялти.

Червоне мереживо, елементи з пір’я на сукнях та аксесуарах, шкіряні сорочки, прозоре вбрання — усе це є частиною спогадів про перші дискотеки в Криму. А жінки, які продавали кукурудзу та морозиво на пляжі та яким вдавалось компонувати усі можливі варіації тваринних принтів у своєму вбранні, надихнули на створення леопардової сукні-трансформера, що складається з корсета, бра та пишної спідниці. 

Окрім цього, дизайнер не оминув і спогади про легендарний серіал «Роксолана». Образ дружини османського правителя Іван Фролов утілив у вбранні, що складається з чорної прозорої сукні та мереживної білизни. 

«До анексії 2014 року я відвідував півострів щоліта. Неможливість побувати у цих місцях знову відродила в моїй пам’яті десятки образів, які хвилювали мене та вплинули на моє розуміння жіночності, сексуальності та свободи самовираження в кінці 90-х та 2000-х роках. Свобода та провокація є визначальними рисами бренду FROLOV. Їх осмислення і втілення також відбулись, завдячуючи Криму.

Ще змалечку мені запам’ятались задушливо-приємні запахи солоної води, голочок хвої та пилу. Це був аромат містики та романтики. Він переслідував мене в процесі формування моєї сексуальності, бентежив в особливі моменти першого юнацького кохання, що захопило мене саме в Криму. Усі ці спогади я переклав на мову вбрання», — розповів дизайнер.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали