Слово стилісту: як вибрати купальник за типом фігури

Розповідає стилістка й засновниця освітнього проєкту MODETON Ольга Галушка

Питання, як правильно підібрати купальник, постає перед кожною жінкою щоліта. Проте для чого повертатися знову й знову до теми, у якій можна розібратися раз і назавжди? Для мене в роботі та виборі одягу дуже важливий консистентний підхід, тому я обираю зрозумілі та адаптивні рішення. Підготувала 7 порад, які стануть вашим фундаментом при покупці купальників.

ROAR

Почнемо з легкого й того, що перебуває в портретній зоні, а саме ширини лямок. Здавалося б, така дрібна деталь, проте вона має бути співрозмірною з вашими пропорціями та формою фігури. Чим акцентніша верхня частина тіла, тим ширшими мають бути лямки. Важливо йти за принципом підтримки та гармонійності не тільки у виборі купальника, а й у всьому.

CЇX

Далі — принти. Потрібно враховувати масштаб принту. Фігура має виглядати співрозмірною з ним. Крім цього, пам’ятаємо, що принт — це про активні фактури. Відповідно, важливо ставити собі запитання: «А мені він точно потрібний?»

Звертаємо увагу на яскравість. Колір вашого купальника має бути логічним з вашою контрастністю: чим вона нижча, тим менш яскравим повинен бути купальник, і навпаки. Уявімо собі брюнетку, у якої світла шкіра і темні очі, з її зовнішністю яскраві та насичені кольори будуть виглядати гармонійно. Тепер уявляємо блондинку зі світлою шкірою та очима, купальник для неї має бути м’якшим та приглушеним.

Katimo

На пляжі можна додати неочікуваних та більш грайливих елементів. Деталі у вигляді квітів, аплікацій, ремінців та інших елементів будуть дуже доречними. Враховуйте вашу форму фігури та розташуйте такі деталі на ту зону, яку візуально хочете зробити помітнішою і направити на неї вектор уваги. Без прикладу вас не залишу. Уявімо жінку, якій подобаються її ключиці та яка обирає купальник з квітковими елементами в зоні плечей, цим самим вся увага зосереджена на верхній частині тіла. Цікаво, правда?

CЇX

Перейдімо до посадки. У роботі з клієнтами купальник я обираю, враховуючи вертикальну форму фігури. При цьому найкомпліментарнішою буде середня та висока посадка. Висока — для горизонтальної форми фігури Н, Х, I, а середня — для А та О.

На десерт залишаємо щільність тканини. Рекомендую обирати з середньою та високою щільністю. Оминаємо купальники, які надто тонкі, адже підтримувальний ефект та мінімальна корекція фігури — це важливо.

ROAR

Враховуйте ваші стильові вподобання при формуванні літнього гардероба і виборі купальника. Навіть тут має проявлятися ваш стиль, бачення та гардеробні концепції. Вірю і знаю, що з цими порадами ви сформуєте красивий і, що найважливіше, гармонійний до вашої зовнішності пляжний гардероб.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали