Слово стилісту: що необхідно знати про модні комплекти сьогодення

Розповідає стилістка й засновниця освітнього проєкту MODETON Ольга Галушка

Упродовж останнього року я дуже гостро помічаю, як змінюються правила гри на подіумі та в житті. У комплектах відчувається більше свободи дій, любові до себе та сучасної інтелектуальної жіночності

Усе частіше бренди створюють одяг, який нас плавно огортає, наповнює новими сенсами й дає те забуте відчуття себе як жінки, яка носить сукні, спідниці, підбори, обирає речі, що мають легкий чи навіть промовистий натяк на інфантильність. Прекрасність!

Які це нові правила комплектів, про які я заявила в заголовку? Нумо розбиратися!

У них однозначно присутній новий погляд на крій, і, напевно, саме це першим впадає в око. Якщо раніше типовими для нас були об`ємні та дещо мішкуваті силуети, то зараз основна увага звернена на легку приталеність. Таку, де помітні кути тіла, де є легке окреслення форм, але воно не агресивне, а приємне для споглядання.

Наступним кроком до «нового погляду на комплекти» є колір. Я впевнена, що ви помітили, як його стало більше. Точніше не так: відтінки стали інтенсивними, помітними та приємними. Навколо нас усе більше м’ятно-зеленого, вершково-жовтого, сонячно-оранжевого, пудрово-рожевого відтінків.

Також дуже тонкий, тихий і свідомий момент — вкраплення мережива, банти в зав’язках, довжина до коліна й навіть вище, об`ємні спідниці та сукні, відкрита лінія плеча та декольте. На мою думку, це саме те, що може впливати на настрій та відчуття себе.

Далі йдуть прикраси, і тут гра стає ще цікавішою. З’являються підвіски у формі ляльок (не таких, як у дитинстві) — сучасних, красивих, якими можна розбавляти свої щоденні маскулінні образи, додавати їм грайливості й тої самої жіночності. Прикраси з квітами, фруктами, у яких цікаві форми, правильна інтерпретація чистого та невинного.

Ну і на завершення — тканини, які також стають м’якими, плавними та спадними, особливо шовк, віскоза й тонка бавовна.

Якщо взяти все перераховане та описати одним словом, це буде фемінність. Та, яку після 40-х років XX століття запропонував Крістіан Діор у вигляді речей, що акцентували на стегнах, робили вузьку талію та додавали елегантності. Навіть квіти, про які ми щойно говорили, також були улюбленою темою дизайнера. А банти — завершальна деталь, за допомогою якої він направляв увагу у своїх виробах.

Сміливо можу вважати, аналізуючи та працюючи в моді кожного дня, що ера Діора наступила знову, і ми стрімко рухаємося в цей романтизований, елегантний період. І знаєте, ця тенденція мені дуже подобається. Усім легких суконь, мережива та грайливих аксесуарів!


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали