Легендарне повернення Фібі Файло: головні цитати з інтерв'ю дизайнерки для The New York Times

«Шанель нового покоління»

Вплив Фібі Файло на сучасну моду навіть важко оцінити: її робота для Chloé у 2001-2006 роках, а потім для Celine у 2008-2017 перевернула уявлення мільйонів жінок про те, яким повинен бути одяг. Вільні силуети, ніжні колірні гами та мінімалістичні деталі зробили її дизайни впізнаваними, а деякі з речей, створених Фібі, стали найзнаковішими в історії брендів. У 2023-му дизайнерка запустила власний бренд і першу за шість років колекцію. 

«Шанель нового покоління», як часто називають Фібі Файло, востаннє давала інтерв’ю пресі близько 10 років тому. Однак нещодавно модельєрка порушила своє мовчання та стала героїнею ексклюзивного матеріалу The New York Times. Ми зібрали найголовніші цитати з інтерв’ю Фібі Файло, які розкривають жінку та показують її такою, якою вона є.

«Вам річ або подобається річ, або ні. Від того, що хтось розповість мені історію, річ не стане мені більше подобатися. Це пальто. Це пара штанів. Я ціную певну прямолінійність».

«Я ніколи не знаю, чого очікувати, і не відразу кидаюся на відгуки. У всьому, що я роблю, я, природно, намагаюся трохи дистанціюватися, що, ймовірно, є лише самозахистом. Насправді я вважаю, що це те, що я практикую з дитинства».

«Завдяки певному досвіду, можливо, дружбі, стосункам, я зрозуміла, що інколи потрібно просто залишити трохи простору між собою, своїм внутрішнім «я» та почуттями. У сучасному світі, можливо, це необхідність».

«Можливо, з моїм поверненням у багатьох було очікування, що я дам усім все необхідне. І це просто неможливо. Потрібні час і зусилля, щоб створити щось вагоме».

«Моя робота дуже інтуїтивна. Вона є відповіддю на те, що я бачу навколо, на те, як я бачу одягнених жінок, як я себе почуваю, на моє ставлення до одягу».

«Мої діти підтримують мою роботу, але вони зовсім не фанати. У моєї дочки є пара речей. Вона справді мила. Іноді вона скаже: «Ой, мамо, я можу це взяти?» Але діти не так багато згадують про це».

«Сьогодні я продовжую носити одяг, який носила 20 років тому. Однією з моїх улюблених пар штанів є брюки Chloé, які я пошила. Вони важливі для мене, ці твори. Я не хочу їх позбуватися».

«У сучасному світі, переповненому модою, я намагаюся пам’ятати, що більшість великих будинків починалися з однієї людини, яка мала справжнє уявлення про те, що необхідно робити». 

«Я ще ніколи не опановувала чогось настільки швидко. Думаю, що люди уявляли, що якимось чином ми тихо будували величезну організацію, але у мене було, можливо, два співробітники. Я сама займаюся орендою приміщень і купівлею офісних меблів», — розповіла Фібі про роботу над власним брендом.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали