Команда Одеського міжнародного кінофестивалю знялась у святковому відеоролику до його 10-річчя

12 липня стартує ювілейний 10-й ОМКФ

У 2010-му році перший Одеський міжнародний кінофестиваль створювався зусиллями лише трьох десятків людей. Багато хто з них — досі в команді ОМКФ, яка за цей період стала майже в десять разів більшою. 

Тих, хто зазвичай залишається за кадром, а точніше за лаштунками грандіозного кінофестивалю, показала у святкових роликах режисерка лауреатка минулорічного Одеського міжнародного кінофестивалю Тоня Ноябрьова.

«Пам’ятаю, як усе починалось  вже тоді, у 2010 році, наша команда розуміла, що створює унікальний захід, який стане важливою кіноподією не лише в Україні, а й у всій Європі.

 

Сьогодні ОМКФ це один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, до нас приїжджають глядачі, творчі групи, кінопрофесіонали і зірки з усього світу. Такий масштабний кінозахід можуть створювати тільки справжні професіонали.

 

Приємно, що велика частина нашої команди люди, які працюють над ОМКФ вже багато років. Ця наша сталість і одностайність — показник справжньої відданості своїй справі кожного учасника нашої команди», — говорить президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали