Зірку «Бріджертонів» назвали найкрасивішим чоловіком світу

Ідеальний в кожному сантиметрі

Згідно з давніми науковими дослідженнями, зірка серіалу «Бріджертони» Реге-Жан Пейдж визнаний найкрасивішим чоловіком у світі. Про це повідомляє The Daily Mail.

Виявилося, що 34-річний актор, який зіграв Саймона Бассета, герцога Гастінгса в хітовому серіалі Netflix, на 93,65 відсотка відповідає грецькому стандарту золотого перетину, який вимірює фізичну досконалість.

Актор Кріс Гемсворт посів друге місце з 93,53%, Майкл Б. Джордан — третє місце з 93,46%, а співак Гаррі Стайлз — четверте місце з 92,30%.

Список був складений за допомогою новітніх комп’ютеризованих методів картографування хірургом Джуліаном Де Сільва, який використовує цю технологію у своїй роботі. Завдяки цьому методу лікарю вдається «розгадати деякі таємниці того, що робить людину фізично красивою, а технологія корисна при плануванні хірургічного втручання».

«У нього був найвищий бал за відстань між очима, і розташування його очей також високо оцінили. Його губи ідеальної форми також отримали високу оцінку, і єдина оцінка, яка була трохи нижчою, була за ширину та довжину носа», — розповів Де Сільва.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали