«Я звинувачувала себе»: Брук Шилдс розповіла про пережите зґвалтування

Більш ніж 30 років тому

У новому інтерв`ю журналу People Брук Шилдс розповіла про зґвалтування, яке пережила більш ніж 30 років тому. Зірка зізналась, що кривдником був один із впливових менеджерів Голлівуду, тому вона нікому не розповіла про те, що сталося.

«Тоді люди не вірили таким історіям. Я думала, що ніколи не зможу працювати», — поділилась акторка.

На той час Шилс була нещодавньою випускницею Принстонського університету і не могла знайти роботу. Після вечері з голлівудським менеджером, акторка піднялась до нього в номер, де він мав викликати їй таксі. Там він напав на неї.

«Я не боролася, я просто завмерла», —  згадує зірка.

Акторка зізналась, що після того, що сталося, звинувачувала себе:

«Я постійно повторювала собі: "Я не повинна була цього робити. Навіщо я пішла з ним нагору? Я не повинна була пити той напій за вечерею". Зараз я злюся більше, ніж могла тоді. Якщо ви боїтеся, ви маєте на це право. Це страшні ситуації. І вони не обов`язково мають бути насильницькими, щоб бути страшними».

Тепер Шилдс прагне поділитися своїм досвідом, аби допомогти людям, які пережили подібне, не відчувати себе самотніми.

«Кожен переживає власну травму по-різному. Я хочу бути захисником того, щоб жінки могли говорити свою правду», — зазначила вона.

Детальною історією свого життя та одного з його найстрашніших епізодів Шилдс ділиться у документальному фільмі «Брук Шилдс: Красуня», прем`єра якого відбудеться 3 квітня на Hulu. У ньому Брук розповідає, зокрема, про те, як сексуалізовані ролі у фільмах «Красуня» та «Блакитна лагуна» змінили її сприйняття іншими людьми.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали