ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ВАШ BEAUTY-ГИД ПО РАСТИТЕЛЬНОЙ КОСМЕТИКЕ

ХЭЙЛИ БОЛДУИН И ДЖАСТИН БИБЕР ТАЙНО ПОЖЕНИЛИСЬ...

КЭТИ ХОЛМС ПОКАЗАЛА, В КАКОМ КОСТЮМЕ МОЖНО...

ПОЧЕМУ ПРОТИВОПОЛОЖНЫЕ ЗНАКИ ЗОДИАКА...

«Це дискримінація», – Вероніка Дідусенко вперше прокоментувала позбавлення її титулу «Міс Україна»

І заявила, що «розпочинає боротьбу»

Рейтинг статьи / 0
4 5 11

20 вересня Вероніка Дідусенко здобула перемогу на конкурсі «Міс Україна-2018». А вже через кілька днів її позбавили титулу. Річ у тому, що модель приховала інформацію про наявність дитини, що суперечить умовам конкурсу. Ім’я нової «Міс» журі пообіцяло назвати 30 вересня.

Кілька днів Дідусенко ніяк не коментувала скандальну дискваліфікацію, проте сьогодні разом зі своїм адвокатом скликала спеціальну прес-конференцію. Як передає «24 канал», дівчина спробувала пояснити мотиви свого вчинку.

«Коли я почала заповнювати анкету, мене шокував пункт про дітей. На вулиці XXI століття: дівчата мріють стати переможницями конкурсу краси й ангелами Victoria's Secret, а мами позбавлені цієї можливості. Це боляче і принизливо. Це суперечить здоровому глузду. Це дискримінація!», – заявила Дідусенко.

За її словами, пункт про материнство був вписаний ще у 1951 році, коли жінки не мали рівних прав з чоловіками, а тому зараз ці правила не мають жодного сенсу.

Модель заявила, що буде відстоювати право представляти Україну на «Міс світу».

«Я хочу, щоб жінки могли народжувати та при цьому самореалізовувалися. Я розпочинаю боротьбу не для того, аби повернути корону, а щоб не було цих дискримінаційних норм», – наголосила Дідусенко. 

Зазначимо, що для заміжніх жінок з дітьми є окремий конкурс – «Місіс Україна».