Вулицю біля посольства Росії в Лондоні перейменують на честь Києва

Прояв солідарності

Велика Британія продовжує висловлювати підтримку Україні в боротьбі з агресією РФ на всіх рівнях. У міській раді Лондона також не залишилися осторонь. Стало відомо, що частину однієї з лондонських вулиць перейменують на Kyiv Road у першу річницю російського вторгнення в Україну. Про це повідомляє Sky News, пише «Українська правда».

Новою адресою стане ділянка вулиці Bayswater Road, що тягнеться від Palace Court до Ossington Street і пролягає неподалік від посольства РФ.

Напередодні роковин повномасштабного вторгнення, 23 лютого, прої́жджа частина вулиці була розфарбована кольорами українського прапора на знак протесту проти дій РФ в Україні.

Як повідомив голова Вестмінстерської ради Адам Хуг, прохання про перейменування надійшло від української громади і є «відповідним жестом», щоб відзначити мужність українців.

«Це невелика ділянка дороги, але ми хочемо показати народу України, що його боротьба займає помітне місце в нашому місті», — зауважив він.

Також сьогодні тут буде встановлено новий дорожній знак Kyiv Road, а Мармурову арку поблизу підсвітять синім та жовтим кольорами.

Посол України у Великій Британії назвав перейменування «символом солідарності з українським народом і даниною його незламному духу перед обличчям агресії».


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали