Українські артисти об'єдналися, щоб випустити пісню MRIYA до річниці повномасштабної війни

Сміливість перед обличчям випробувань 

Пісня, над якою працювали саундпродюсер Oleksandr Kasprov, співачка Olha Chernyshova, репер J Scope та авторка проєкту LAURA MARTI, є свідченням сили людського духу. Трек був записаний ще до війни і спочатку мав увійти до альбому «Незалежна», вихід якого був відкладений через російське вторгнення. 

У тексті MRIYA йдеться про вибір, рішучість та щоденні дії, які ведуть нас до нашої мрії та перемоги. Пісня є оспівуванням людської волі, віри та мужності, які рухають нас вперед навіть у найтемніші часи. Реліз MRIYA супроводжується відео музикантів з різних країн, яке підкреслює ідею єдності та згуртованості, закладену в пісні, —  «Де б ми не були, а ми разом». 

«У нас зараз одна MRIYA на всіх — перемогти. Це про українську силу духу! Я пишаюся нашою спільною роботою з друзями і дуже вдячна Oleksand Kasprov — за  таке сучасне аранжування, J Scope — за неймовірно глибокий сенс у реп-частині, Olha Chernyshova — за чуттєвий і віртуозний спів. Робота з такими дивовижними українськими музикантами була для мене давньою мрією, що здійснилася, і я з радістю поділюся зі світом нашим спільним баченням надії та наполегливості», — поділилася Laura Marti. 

LAURA MARTI

«Усі мрії всіх українців зараз збігаються на сто відсотків, бажаю що б вони здійснилися якнайшвидше. Для мене було великим задоволенням працювати з такими чудовими людьми над цією піснею. Бажаю нам усім миру, щоб усі сім`ї возз`єдналися, щоб мрії здійснилися!» — розповідає Oleksandr Kasprov. 

«Я рада, що ця пісня виходить саме зараз. Ми маємо віру в себе і бачимо свій шлях, ми здійснюємо свої мрії. Я щаслива бути частиною цієї пісні. Дякую», — каже Olha Chernyshova. 

LAURA MARTI

«MRIYA нарешті тут. Ця пісня є відбитком реальності, яка вселяє страх. Працювати з Лаурою було неймовірно, і її талант яскраво сяє в кожній ноті. MRIYA є обов`язковою до прослуховування всіма, хто любить музику, що говорить із серцем і душею. Дякую, Лауро, за здійснення цієї мрії», — J Scope. 

Пісня вже доступна на всіх основних стрімінгових платформах, а кліп — на офіційному YouTube каналі Laura Marti Music.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали