Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Українська воєнна драма «Мати Апостолів» отримала головну нагороду міжнародного кінофестивалю в Гонконзі

Кінострічка присвячена матерям воїнів, які пішли боронити Україну в 2014 році

Воєнна драма «Мати Апостолів» режисера Зази Буадзе отримала головну нагороду на міжнародному кінофестивалі Asia Film Art International Film Festival у Гонконзі. Про це повідомляє пресслужба Держкіно України.

В основі драми «Мати Апостолів» — історії жінок, сини яких воювали за Україну в 2014 році. У пошуках сина-льотчика, чий літак було збито над окупованою територією, мати потрапляє в чужий і агресивний світ ненависті та страждання. Маючи велику любов у серці та милосердний характер, вона змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху. Її відчай і біль перероджуються у вічний материнський дух землі, який повертає синів додому, живих чи мертвих.

«Сьогодні Україна переживає важкі часи. Українці платять непомірну ціну за незалежність своєї держави. Ми, представники української кіноспільноти, маємо велику відповідальність нести світу достовірний український наратив», — зауважив продюсер кінострічки Дмитро Овечкін.

Головні ролі у фільмі зіграли Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Світлана Осипенко, Сергій Медін та Станіслав Щокін. Режисером кінострічки став Заза Буадзе, він також виступив сценаристом спільно з Ратхою Макеєнковою. Над фільмом працювали оператор Олександр Земляний, художниця Інга Житня та композитори Роман Григорів та Ілля Разумейко.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали