У Відні відкрилася виставка українських митців CONTRAPUNCT

Must visit

10 листопада в культурній інституції Відня Kunstlerhaus відкрилася нова виставка українських митців CONTRAPUNCT, присвячена непереборній волі до життя, навіть за трагічних обставин.

Назва виставки символізує контрастні сенси: війна і мир, життя і смерть, а також біофілія як пристрасна любов до життя і всього живого, за визначенням Еріха Фромма.

Серед представлених митців: Галина Андрусенко, Гера Артемова, Юлія Бєляєва, Микола Білоус, Оля Федорова, Марія Куліковська, Катерина Лісовенко, Ярема Малащук та Роман Хімей, Дарина Микитюк, Данило Немировський, Євген Петров, Катерина Резніченко, Сана Шахмурадова, Ольга Штейн.

Кураторкою виставки стала  Яна Барінова, ексдиректорка Департаменту культури КМДА, котра наразі працює менеджеркою European Policies and Ukraine в ERSTE Foundation та директоркою з розвитку viennacontemporary.

«Живописні, відео- та інсталяційні образи демонструють надзвичайний гуманізм українців, їхню здатність залишатися людяними посеред гніву та ненависті. Вона показує здатність людей вистояти серед бомб і сирен, в реаліях війни, і боротися за добро з готовністю до самопожертви. Ця виставка спрямована на кордоцентризм, філософію серця. Сприйняття таких трагічних подій викликає в душі глибокі емоції та почуття. Саме любов до рідних, близьких і коханих, до своєї землі й домівки, до тварин і рослин, до мистецтва змушує нас рухатися вперед. Велика любов до кожної миті життя», — зазначає Яна Барінова. 

За її словами, завдання експозиції — за допомогою мистецьких засобів відрефлексувати емоційну правду про війну та викликати бажання зробити свій внесок у досягнення миру в Україні, Європі та світі.

Виставку можна безкоштовно відвідати до 27 листопада за адресою: Karlsplatz 5, 1010 Відень. 


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали