У Мережі з’явилося home video від MONATIK «Все моє життя»

У кліпі артист уперше з’явився самостійно

Уперше від початку повномасштабної війни в Україні артист MONATIK презентує кліп, що створив зі своєю незмінною голлівудською режисеркою Таню Муіньо. Відеороботу на нову композицію «Все моє життя» було створено в Одесі (так само як і легендарні відео на пісні «Кружит» та Vitamin D). До цієї прем`єри артист створював і випускав анімаційні кліпові історії (як-от From U to z). 

MONATIK

Як зізнається сам артист, ця відеоробота — одкровення, яке він разом зі своєю геніальною подругою Муіньо знімав як відеолистівку для своєї сім’ї, що перебуває за кордоном через повномасштабне вторгнення. Кліп вийшов надзвичайно душевним та щирим. 

«Повномасштабна війна, яку розпочала Росія проти України, багато чого розставила по своїх місцях. І в житті, і в голові. Раніше мене оточувало доволі багато людей. Як виявилось, не завжди чесних, не завжди людяних… Минулий рік остаточно все показав. І тільки мої люди, моя сім’я, мій слухач тримали та тримають у мені жагу до життя… (ще кращого життя…) Так з’явилась пісня "Все моє життя", яка, маю надію, буде нагадувати про віру у світло і тих, хто цю віру під час повномасштабного вторгнення мені продовжував і продовжує дарувати», — розповів артист. 

За словами MONATIK, одного дня він прийшов на київську студію Love And Rhythm Production і разом з Іваном Лопуховим записав цю композицію всього за декілька годин. Ідеї та мелодія лились. Потім Сергій Єрьоменко відкрив її найкращі сторони й прикрасив усе своїми витонченими смаком і слухом. 

MONATIK

Також артист, що постійно виступає на прифронтових територіях для наших військових, сімей полонених, волонтерів, працівників освіти, ДТЕК та лікарів, зізнався, що наразі мотивований всі власні кошти спрямовувати на перемогу України. Проте, на думку співака, культура має навчати цікавого бачення та задавати рівень, тому MONATIK довірився естетичному баченню Таню Муіньо, яка взяла в руки VHS-камеру, та спільними зусиллями було створено новий кліп у форматі home video.

«Я не вважаю, що сьогодні варто витрачати величезні кошти на знімання кліпів. Щодня ми збираємо гроші та донатимо для наших військових, українців, волонтерів. Саме тому я вважаю, що краще спрямовувати ресурси на більш важливі та необхідні речі й допомогу нашим людям. Але культура під час війни мусить жити, задавати рівень, виховувати та надихати. Наскільки це взагалі можливо». 

«Подорожуючи своїми улюбленими місцями Одеси, я ділився новими історіями й піснями зі своєю дуже талановитою подругою Таню, яку не бачив з початку повномасштабної війни. Ми багато спілкувались, відкривали одне одному душу, передавали відеолистівку моїй сім’ї, яка змушена була залишитися на тривалий час (який для мене здається вічністю) за кордоном через війну,  розмірковували про людей і наше світле майбутнє після перемоги…» — згадує співак. 

MONATIK та Муіньо відзняли декілька відео, що переходять з однієї історії в наступну. Вони будуть виходити поступово разом з новими композиціями артиста. Також MONATIK продовжує ділитися «відремонтованими» (repaired) композиціями на свої легендарні хіти. 

MONATIK

Нагадаємо, що MONATIK їде у Всеукраїнський тур «ART Оборона». Головна мета — допомога дітям та сім’ям з деокупованих і прифронтових територій. Графік благодійних концертів можна подивитися на сайті.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали