У Мережі зʼявилися нові портрети майбутнього короля Данії

Фото дня

Днями майбутній король Данії принц Крістіан відсвяткував своє 18-річчя. З цієї нагоди королівська сімʼя організувала пишний банкет на його честь, де були присутні як представники інших європейських монархій, так і однолітки принца, зокрема представники молодіжних організацій Данії. Під час вечері принц Крістіан уперше виступив з промовою як спадкоємець престолу. У ній він зазначив, що дуже схвильований, адже це все нове для нього, але подякував усім присутнім.

Пізніше в акаунті королівської сім’ї Данії також були опубліковані перші офіційні гала-портрети Його Королівської Високості Принца Крістіана. Знімки були зроблені в Залі лицарів у палаці Фредеріка VIII в Амалієнборзі.

«Традиція офіційних портретів членів королівської родини сягає глибокої давнини. Протягом багатьох століть королівські особи зображувалися на картинах, а в останні роки також і на портретних фотографіях. Офіційні портрети найчастіше створюють з нагоди ювілейних дат у житті королівської сім`ї, зокрема на 18-річчя», — сказано в описі до фото.

Окрім цього, в Мережі також зʼявилися сімейні знімки монархів Данії.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали