У Києві проходить виставка оригінальних картин Марії Примаченко з приватної колекції

Must visit

У галереї та винному барі Avangarden, що в Києві, відкрилася виставка з роботами української художниці Марії Примаченко в рамках благодійного арт’ярмарку. Відвідати експозицію можна з 23 по 27 листопада.

У відвідувачів буде можливість побачити оригінали графіки однієї з найяскравіших представниць українського мистецтва Марії Примаченко з приватної колекції Едуарда Димшица та трипільські горщики з приватної колекції SteadlyArtFoundation. 

«Наївне мистецтво» набуло, мабуть, найбільшого свого вираження як стиль образотворчого мистецтва саме в роботах Марії Примаченко. Картини створені за незвичайними казковими сюжетами з унікальними персонажами. Дитячий, на перший погляд, стиль стає глибоким віддзеркаленням почуттів художниці до фольклорних елементів українського символізму через візуальні деталі в зображенні.

Окрім робіт Марії Примаченко на благодійному арт’ярмарку будуть представлені українські бренди, які переосмислюють народне мистецтво та інтегрують його в сучасне життя й побут. А саме: Gunia project, кераміка Lorashen, Oselya home and garden, Edere Editions, Housewood items, Zhurem jewellery, Hatka.ceramics, Gorn, Maslo.ceramics, Parasolya.studio, «КвіткарняЮ» та скульптури і твори Андрія Опришка.


Реклама

Популярные материалы

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до...


Як менше витрачати тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення...


Читайте також
Популярні матеріали