Стінг зупинив свій концерт у Варшаві, щоб підтримати Україну

Музикант закликав світ здолати «брехню тирана»

Стінг виступив на підтримку України під час свого концерту у Варшаві. Захід відбувся 30 липня на Національному стадіоні. Музикант зупинив концерт і покликав на сцену польського актора Мацея Штура, щоб він переклав промову для аудиторії. Про це повідомляє «Суспільне». 

У своєму зверненні Стінг закликав світ здолати «брехню тирана».

«Демократія зазнала нападу, її атакують усюди у світі, — сказав музикант. — Якщо ми не захищатимемо її, то втратимо назавжди. Демократія — це іноді безлад. Демократія — це розчарування. Демократія буває неефективною. Вона потребує постійної уваги. Але за неї все ж варто боротися»,  — зазначив музикант.

Як зауважив Стінг, альтернативою демократії є «в’язниця розуму».

«Альтернативи демократії — насильство, пригноблення, поневолення і мовчання. Ця альтернатива називається тиранією, і будь-яка тиранія ґрунтується на брехні. Що більша тиранія, то більша брехня», — заявив співак.

Стінг назвав війну в Україні абсурдом, побудованим на брехні: «Якщо ми проковтнемо цю брехню, вона зжере нас. Але брехня панічно боїться правди. Правда має бути почута. І ми не можемо програти цю битву».


Реклама

Популярні матеріали

Весняний догляд за тілом: скраби, засоби для зволоження та...


Куди піти у березні: головні виставки, концерти та вистави місяця...


Щоденні ритуали fashion-інфлюенсерки Ірини Адоніної для краси...


Читайте також
Популярні матеріали