Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Скульптуру Джеффа Кунса продали на аукціоні за 11,5 млн доларів: зібрані кошти підуть на допомогу постраждалим українцям

Ім’я переможця аукціону поки не розголошують

Скульптуру американського художника Джеффа Кунса «Мавпа з повітряних куль» продали на аукціоні Christie’s за 11,5 мільйона доларів. Про це повідомила «Українська правда» з посиланням на Фонд Віктора Пінчука.

«Це найбільша й остання робота художника зі знаменитої серії тварин з повітряних куль. Вона є монументальним символом солідарності. Тварина з повітряних куль нагадує нам про те, як багато людей були позбавлені звичайного плину життя та його простих радощів через війну», — заявила керівниця відділу післявоєнного та сучасного мистецтва європейського офісу аукціонного дому Christie’s Кетрін Арнольд.

Аукціон відбувся 28 червня. Усі зібрані кошти перерахують на допомогу постраждалим від війни українцям — військовим та цивільним, які потребують термінового протезування, лікування та реабілітації.

Робота Джеффа Кунса входила до колекції Віктора та Олени Пінчуків. Автор також схвалив продаж своєї скульптури.

«Справжня цінність мистецтва полягає в тому, щоб служити людству, і в цей момент не може бути вищого покликання, ніж підтримувати український народ», — прокоментував Джефф Кунс.

Ім’я переможця аукціону поки не розголошують.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали