Сара Джессіка Паркер розповіла, як доглядає за шкірою та чому відмовилася від ботоксу

«Просто та ефективно»

Напередодні зірка серіалу «Секс і місто», відома багатьом як Керрі Бредшоу, Сара Джессіка Паркер дала інтервʼю виданню The Telegraph. Авторка матеріалу зазначила, що Сара не могла відповідати на запитання, повʼязані з акторством, через страйк SAG-AFTRA, а її PR-служба просила також не обговорювати вікові зміни. Однак Паркер усе ж розповіла, як доглядає за шкірою обличчя та чому відмовилася від ботоксу.

Сара Джессіка Паркер

«Більшості чоловіків мого віку ніколи не ставлять запитання про вік. Щоранку ми прокидаємося, займаємось своїми справами і продовжуємо просто жити. Я щиро не розумію, чому так багато уваги приділяється думкам про старіння та вік», — заявила Сара Джессіка.

Акторка розповіла, що пробувала ультразвукову процедуру для підтягування шкіри Sofwave, а також робила гліколевий пілінг у дерматолога. Однак ботокс для неї — табу.

«Я акторка — мені потрібно рухати бровами. Я зобов`язана вміти виражати емоції мімікою та "спілкуватися" обличчям».

Сара Джессіка Паркер

Сара зазначила, що їй подобається, що всі жінки різні. Люди повинні робити те, що вони хочуть, і знайти те, що дозволить їм почуватися краще. Щодо догляду за шкірою, то тут у SJP все має бути «просто та ефективно».

«Моя рутина — денний крем із SPF, ще, можливо, сироватка та нічний крем. Це все. І добре, якщо це не коштуватиме багато доларів».


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали