Сара Джессіка Паркер продюсує фільм про українських артистів балету

Історія сили, наполегливості та людяності

Американська акторка Сара Джессіка Паркер, відома завдяки ролі Керрі Бредшоу у серіалі «Секс і місто» та його продовженні «І просто так…», стане виконавчою продюсеркою документального фільму про українських артистів балету Front Row («Перший ряд»). Про це повідомляє видання Variety та зазначає, що робота над кінокартиною завершиться у 2024 році.

Сюжет розгортається довкола українських артистів в еміграції, які входять до трупи United Ukrainian Ballet. Під час одного з виступів у Вашингтоні, а саме виконання версії «Жизель» Олексія Ратманського, один із провідних артистів Алексіс потоваришував з Олександром — військовим, який втратив обидві ноги в бою на українському кордоні. Герой приєднався до балетної трупи та налаштований танцювати попри все.

«Надати цим танцюристам міжнародну платформу, щоб вони могли розповісти свої історії через призму сили, краси та жорсткості балету, — велика честь», — поділилася Сара Джессіка Паркер.

Окрім цього, у компанії Scenery зазначають, що Front Row — це історія про захопливий світ балету на прикладі рішучої та самовідданої трупи з України. Фільм також покаже спустошення, яке приносить війна, та почуття провини, яке відчувають ті, хто вижив.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали