Рита Ора таємно вийшла заміж — ЗМІ

Шалено закохані

Британська співачка Рита Ора вийшла заміж за режисера Тайку Вайтіті, відомого за стрічками «Загін самогубців: Місія навиліт» і «Котячі світи Луїса Вейна». Про це розповів інсайдер із близького кола пари виданню The Sun.

Рита Ора вийшла заміж за Тайку Вайтіті

Два місяці тому 46-річний режисер освідчився Риті, яка молодша від нього на 15 років. Закохані вирішили не чекати з весіллям та організували приватну церемонію в Лондоні, куди запросили лише рідних і близьких друзів.

«Це була справді інтимна та надзвичайно особлива для всіх присутніх церемонія. Їхні найрідніші бачили, як шалено вони закохані, — розповів інсайдер. — Попри те що Рита живе у світлі софітів, вона прагне зберігати свої стосунки настільки приватними, наскільки це можливо. Вона не хотіла перетворювати весілля на гучні пісні й танці».

Рита Ора вийшла заміж за Тайку Вайтіті

Він також додав, що гучна вечірка у найкращих традиціях шоу-бізнесу запланована, проте не варто чекати, що вона з’явиться на перших шпальтах світових видань.

Після закритої церемонії закохані не поїхали у медовий місяць, а Рита Ора вже повернулася до роботи на студії.

Нагадаємо, що раніше Дженніфер Лопес вийшла заміж за Бена Аффлека.


Реклама

Популярні матеріали

Улюблені ритуали догляду за тілом beauty-редакторки ELLE.UA...


Куди піти у травні: виставки, концерти та інші події, варті уваги...


«Штани? Ні, дякую»: обговорюємо найсміливіший тренд Met Gala 2025...


Читайте також
Популярні матеріали