Принцеса Норвегії виходить заміж за шамана

Король привітав закоханих

Принцеса Норвегії Марта Луїза та її коханий, письменник-шаман Дурек Верретт, розкрили подробиці майбутнього весілля. Зокрема, стало відомо, що церемонія відбудеться 31 серпня 2024 року в історичному готелі Union у курортному містечку Гайрангер на березі фіорду, що належить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Принцеса Норвегії Марта Луїза та Дурек Верретт

«Ми неймовірно щасливі, що можемо відсвяткувати наше кохання у чудовому Гайрангері. Для нас дуже важливо зібрати наших близьких у місці з такою багатою історією та неймовірною природою».

Зазначимо, що принцеса Марта Луїза — старша донька короля Норвегії Харальда V, проте є четвертою у черзі на престол після брата і племінників. Минулого року Марта Луїза відмовилася від королівських повноважень, щоб займатися альтернативною медициною разом із Дуреком.

Як повідомляє видання ВВС, Дурек Верретт називає себе шаманом у шостому поколінні та працює з багатьма голлівудськими зірками, зокрема Гвінет Пелтроу, Ніною Добрев, Бонні Райт тощо. Він стверджує, що повстав з мертвих і передбачив теракт 11 вересня за 2 роки до трагедії.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали