Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Прем’єра пісні «Різнокольорова»: DOROFEEVA презентувала перший трек з нового україномовного альбому

Виконавиця переклала випущену раніше пісню 

DOROFEEVA презентувала перший трек з майбутнього україномовного альбому. Пісня отримала назву «Рзнокольорова» — її співачка випускала раніше, проте російською. 

Наприкінці червня DOROFEEVA оголосила відкритий конкурс серед авторів на кращу адаптацію тексту пісні raznotsvetnaya українською. Артистка обирала найліпшу версію з-поміж 1700 надісланих варіантів.

«Я була приємно вражена такою великою кількістю текстів! Попри те що багато хто схитрував і просто переклав оригінальний текст, були дійсно цікаві адаптації. Дякую кожному за участь! Але я обрала саме цей текст, тому що він ідеально передає сенс і ритм пісні raznotsvetnaya. Коли я вперше надіслала запис команді, всі зійшлись на думці, що трек наче завжди був таким», — прокоментувала DOROFEEVA. 

Переміг текст Катерини Медведєвої — вінничанки, яка мешкає у Сполучених Штатах. Раніше вона була сонграйтеркою, тому завдяки конкурсу повернулася до улюбленої справи.

«Останнім часом я відчувала внутрішню потребу писати знов. І коли я побачила, що Надя запускає конкурс, подумала, що ось він — мій знак», — поділилася переможниця. 


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали