Представник принца Гаррі та Меган Маркл заявив, що їх не запросили на 75-річчя Чарльза III

Нова сімейна сварка

Чотирнадцятого листопада у Clarence House відбудеться вечірка з нагоди 75-річчя Чарльза III, де будуть присутні лише найближчі друзі та сімʼя. Наближення цієї знакової дати знову привернуло велику увагу до стосунків між членами королівської родини, зокрема, The Sunday Times поширило чутки, мовляв, принц Гаррі відхилив запрошення на ювілей свого батька. Днями представник герцога і герцогині Сассекських підтвердив, що вони дійсно не приїдуть на святкування, однак із зовсім іншої причини — їх не запросили. Про це він заявив британському виданню MailOnline.

принц Гаррі

«Не відбувалося жодних контактів щодо запрошення на майбутній день народження Його Величності. Розчаровує, що Sunday Times неправильно повідомило цю історію».

У тому, що принц Гаррі не знав нічого про святкування 75-річчя короля, доки інформація не зʼявилася у пресі, переконане й інше джерело, близьке до пари.

принц Гаррі

«Я впевнений, що герцог знайде спосіб зв’язатися приватно, щоб привітати Його Величність з днем ​​народження, як він завжди робив».

Друг подружжя Сассекських також припускає, що вдатися до поширення чуток могли й самі представники Палацу. На його думку, це було зроблено, щоб відвернути увагу від нещодавнього королівського візиту до Кенії, де Чарльза III закликали вибачитися за колоніальне минуле Великої Британії.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Що подивитися: 5 захопливих детективів на Netflix


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Читайте також
Популярні матеріали