Оскароносний режисер Мішель Хазанавічус приїхав до Києва та зустрівся з Володимиром Зеленським

Важлива підтримка

Французький кінорежисер та лауреат премії «Оскар» Мішель Хазанавічус приїхав до Києва. Відомий кіномитець завітав до столиці, аби зустрітися з Володимиром Зеленським. Лідер держави у цей день також провів зустріч з українською тенісисткою Еліною Світоліною.

Twitter: @U24_gov_ua

«Зустрівся сьогодні з послами нашої благодійної платформи UNITED24 – нашою спортсменкою Еліною Світоліною та французьким режисером Мішелем Хазанавічусом», — зазначив у своєму зверненні Володимир Зеленський.

За його словами, Мішель Хазанавічус приєднався до послів UNITED24 і допомагатиме із відновленням України.

«Це наш перший голос UNITED24 у Франції, і я вірю, що цей голос буде сильним», — відзначив Зеленський.

Хазанавічус відомий широкій публіці фільмом «Артист», який у 2011-му отримав премію «Оскар» як найкращий фільм, також нагородою відзначили режисерську роботу. Кінорежисер активно підтримує Україну в боротьбі проти російської агресії і у січні пожертвував 125 тисяч євро на відбудову лікарні в Ізюмі. Щоб зібрати кошти, він організував аукціон з продажу лотів від відомих людей. Так, актор Том Генкс пожертвував свою друкарську машинку, акторка Катрін Денев — свою косметичку, а музикант Томас Бангальте з гурту Daft Punk — шолом робота з фільму Daft Punk`s Electroma.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали