ONUKA та митці Чернігівщини представили спільний проєкт до роковин Голодомору

Світла та незламна душа народу

Під час війни серця, які палають, об’єднуються у єдиний енергетичний потік та рухаються в такт. Цей потік, у якому об’єднані мільйони українських сердець, і є душею нашого народу. Саме цю душу, таємничу та щиру, вдалося відтворити в рамках проєкту «Душа Народу».

ONUKA

Для роботи над ним об’єдналися співачка ONUKA та митці Чернігівщини: Академічний хор імені Дмитра Бортнянського, хор старших класів «Провесінь» КЗПМО «Чернігівська музична школа №1 ім. Стефана Вільконського», актори Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка та Чернігівського обласного молодіжного театру.

Це перший проєкт, який реалізований у рамках Єдиного мистецького простору — ініціативи, започаткованої начальником Чернігівської військової адміністрації В’ячеславом Чаусом. 

ONUKA

«Культура — це один з найпотужніших інструментів впливу на суспільство. Саме тому після того, як наші воїни звільнили Чернігівщину від російських окупантів, ми відкрили культурний фронт боротьби за Україну. Дуже вдячний ONUKA та митцям Єдиного мистецького простору Чернігівщини за цю неймовірну роботу, адже голос творчості під час війни має звучати гучно та привертати увагу до війни не тільки українського суспільства, але й наших закордонних друзів та партнерів. Ми будемо робити все можливе для підтримки мистецтва Чернігівщини та з нетерпінням очікуємо втілення наших нових задумів», — заявив начальник Чернігівської військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

«Душа Народу» проводить паралелі між двома найбільшими злочинами Росії проти українського народу: Голодомором 1932-1933 рр. та найкривавішим актом восьмирічної незаконної російської агресії — лютневим вторгненням 2022 року. Ми знову зіштовхнулися з тим самим злом, але на цей раз маємо величезну силу, щоб перемогти його раз і назавжди. 

«Ми знімали це відео у селі Лукашівка, на Чернігівщині, у напівзруйнованій старовинній церкві. Села окупованої Чернігівщини, Буча, Маріуполь, Ізюм — це провісники нового геноциду. І тільки мужність українських воїнів та сміливість простих людей рятує нас від темряви. Цією роботою ми хочемо вселити віру, що, попри весь морок, який принесло на нашу землю зі сходу, ми, український народ, сяємо і ніколи не погаснемо!» — зазначила ONUKA.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали