Образ Сема Сміта на премії Brit Awards 2023 став мемом у Мережі

Епатажний костюм

У ніч на 12 лютого в Лондоні відбулася церемонія Brit Awards 2023, яка відзначає найкращих представників музичної індустрії. Однак усіх тріумфаторів затьмарив Сем Сміт, який з’явився на червоному хіднику в чорному скульптурному костюмі Valentino з об’ємними елементами на руках і ногах, які заважали йому пересуватися.

Сем Сміт

Британський співак одразу став зіркою мемів, а найбільш безжальною до нього виявилася Twitter-спільнота. В соціальній мережі його порівняли з куркою гриль, Бетменом та благали накласти на відео із Семом звук пересування Сквідварда з мультфільму «Спанч Боб».

«Сем Сміт нарешті втілив у реальність мініатюру Біллі Конноллі (шотландський комік. — Прим. ред.) "Штани при нетриманні". Я чекав на це 38 років», — пише користувач The Sting.

Сем Сміт

Дехто навіть жартував, що після повідомлень про нерозпізнаний літальний об’єкт над Аляскою та Канадою американські винищувачі можуть випадково збити Сема Сміта.

Водночас інші користувачі Мережі серйозно поставилися до твітів на адресу співака й заявили, що, якби Сем був гетеросексуальним і струнким, мемів про нього не було б. На цю тему у Twitter почали спалахувати дискусії та сварки.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали