Найкращий спосіб вивчення польської мови для українців: безкоштовні уроки від Lingva Polska

В Україні наразі польську мову вивчають майже 90 000 учнів. Це 4 місце серед всіх іноземних мов, які вивчаються у школах

Відтепер українці в Польщі, а також школярі та студенти українських навчальних закладів зможуть безплатно вивчати польську мову або підвищувати рівень знань онлайн завдяки інноваційній системі Lingva Polska. Програма отримала відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, який дозволяє використовувати цю систему у навчальному процесі.

За даними соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології лише 22% українців, що мають статус біженців в Польщі, вивчили польську мову, при тому більшість з них — поверхово. Лише 10% українців можуть спілкуватись польською вільно. При цьому основними бар’єрами, які заважають опанувати іноземною мовою, українці визначили такі: брак часу (38%) та брак фінансів (33%).

В Україні, за даними Міністерства освіти і науки, наразі польську мову вивчають майже 90 000 учнів. Це 4 місце серед всіх іноземних мов, які вивчаються у школах. 

З місією допомогти українцям, які бажають опанувати польську, Асоціація інноваційної та цифрової освіти розробила систему вивчення польської мови Lingva Polska. Програма навчання складається з 30 модулів по 5 уроків та містить 10 000+ вправ на кожному рівні (А1 та А2). Кожен урок має свій тематичний діалог та 50-70 завдань до нього для засвоєння матеріалу. Навчання відбувається на реалістичних діалогах (кейсах), озвучених носіями мови. Крім того, в процес включений принцип гейміфікації, завдяки якому учень змагається із собою на швидкість та правильність виконання вправ. Програма в цілому направлена на розвиток мовної інтуїції, що дозволяє будувати речення так, як це роблять носії мови. Додатково в інтерфейс системи включена спеціальна віртуальна клавіатура з літерами польського алфавіту, яких немає на звичайних клавіатурах комп`ютерів.

Тільки за перший тиждень на порталі проєкту вже зареєструвалися понад 10 000 користувачів. Зареєструватися може кожен охочий за посиланням.

Для зручності команда проєкту створила коротке навчальне відео, яке допоможе швидко розпочати навчання:


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали