На MEGOGO відбулася прем’єра аудіокнижки «Подолати минуле: глобальна історія України»

Книжка про важливі події та постаті минулого, які вплинули на розвиток сучасної України

На медіасервісі MEGOGO зʼявилася аудіоверсія книги-бестселера «Подолати минуле: глобальна історія України» Ярослава Грицака від видавництва «Портал». Вона буде доступна на сервісі ексклюзивно.

Книга є результатом понад 15-річної роботи науковця — вона розповідає про важливі події та постаті минулого, які вплинули на розвиток сучасної України. 

«У книжці викладено зріле трактування минулого. Це історія з невичерпними сенсами, покликана стати сучасним історичним "Кобзарем". Адже тут розставлені правильні акценти — не на датах, а на соціальних процесах та менталітеті мешканців країни», — поділилася директорка видавництва «Портал» Олена Хіргій.

Книга доступна в поштучному продажі, 30% доходу від нього передадуть у Благодійний фонд Сергія Притули. 

«Рада, що з видавцями та партнерами ми підсилюємо проєкт благодійною складовою. Сподіваюся, що, слухаючи аудіокнижку, ми не лише зможемо вивчати минуле, а й прискоримо перемогу знаннями та спільною фінансовою допомогою», — прокоментувала менеджерка MEGOGO Audio Катерина Котвіцька.

Виробництвом аудіоверсії займалася студія Audiostories, а фінансово підтримали аудіопроєкт учасники Книжкового клубу LvBS. До створення продукту також долучилися нараторка-історикиня Олена Джеджора, редакторка Софія Матіяш, продюсер Володимир Ольшанський та книжкова продюсерка видання Надійка Гербіш.

Придбати та послухати аудіокнигу «Подолати минуле. Глобальна історія України» можна у розділі «Аудіо» в застосунку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали