Меган Маркл висміяла знайомство з покійною Єлизаветою II

Герцогиня зневажливо поставилася до традицій королівської родини

Документальний серіал Меган Маркл і принца Гаррі викликав ажіотаж та шквал критики. Своєю особистою історією пара образила багатьох прихильників королівської родини, які, зокрема, звинуватили колишню американську акторку в зневажливому ставленні до британських традицій та правил королівського етикету.

Особливо глядачів вразив епізод, у якому Меган розповідала про знайомство з королевою Єлизаветою II. Під час першої зустрічі з Її Величністю Маркл мала зробити реверанс, що викликало у неї дивну реакцію.

Дружина принца Гаррі вирішила висміяти цей придворний ритуал і почала глузувати із ситуації, через що принц Гаррі почувався ніяково в кадрі.

Меган порівняла свій уклін з реверансами, які робить відвідувачам персонал американського ресторану Medieval Times Dinner and Tournament, у якому проводяться історичні реконструкції епохи Середньовіччя.

«Ми були в машині та їхали в [маєток у Віндзорі] Royal Lodge на обід, і він [Гаррі] такий: "Моя бабуся тут, ми збираємося зустрітися з нею після церкви. Адже ти вмієш робити реверанси, так?" А я подумала, що це жарт! — поділилася Меган. — ...Тепер я починаю розуміти, що це [реверанс] — велика справа. Я маю на увазі, американці це зрозуміють... Ми маємо Medieval Times Dinner and Tournament. Це було так само», — сказала Меган.

Багатьох користувачів Мережі вкрай обурило порівняння шанобливого привітання Її Величності та «несмачного» тематичного заходу.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали