Lida Lee випустила першу авторську пісню «З тобою» про силу кохання

Світло кохання у темні часи

Українська співачка та засновниця волонтерського штабу Lida Lee презентувала першу авторську пісню «З тобою» про силу почуттів, які світять особливо яскраво під час блекаутів по всій Україні.

«З тобою» — пісня про мої почуття насамперед. Про почуття, які ми оберігаємо від зайвих очей. Про кохання, присмак якого тільки загострюється у часи випробувань. Про відчуття світла та тепла, коли за вікном темрява та холод», — розповідає артистка.

Нещодавно Lida Lee зізналася: саме завдяки коханому вона легше пережила перші місяці повномасштабного вторгнення. А зараз через силу любові має більше енергії для творчості.

З новою командою менеджменту та звукозапису Lida Lee піднімає у своїй творчості важливі соціальні теми, активно підтримує співгромадян своїми виступами на благодійних концертах, залишаючись весь час в Україні. 

«Кохання створює та наповнює світ теплом і сяйвом. Війна навчила помічати, цінувати та дорожити нашими почуттями до найрідніших. Моя місія — закарбувати стан мільйонів українців у рядках «З тобою», — додає Lida Lee.

Окрім пісні артистка активно працює над випуском відеороботи до треку.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали