Леді Гага випустила документальний фільм про психічне здоров’я

Акторка поділилася досвідом  

Леді Гага спільно зі своїм фондом Born This Way Foundation випустила 30-хвилинний короткометражний документальний фільм The Power of Kindness («Сила доброти»). У ньому вона розповідає про важливість психічного здоров’я. 

«Я мала честь поспілкуватися з молодими людьми, які були вразливими зі мною й одне з одним. Вони розповіли про те, як знайшли себе, який мають досвід щодо підтримки свого ментального здоров’я та наскільки важливою є доброта», — написала Леді Гага у своєму Instagram.

Instagram: @ladygaga

Лекцію про психічне здоров’я прочитала лікарка Альфі Бреланд-Нобл — під час фільму вона проводила групову терапію з 11 людьми і сама розповіла про свій шлях до ментального здоров’я. Леді Гага також узяла участь у зйомках — акторка та співачка розповіла, що доброта означає для неї. 

Фільм The Power of Kindness поділили на чотири частини: «Доброта до себе», «Доброта до інших», «Доброта до суспільства» та «Створення більш доброго майбутнього». Його можна переглянути на офіційній сторінці Леді Гаги у Facebook. Прем’єра відбулася ще 13 листопада — у Всесвітній день доброти.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Невестам на заметку: какие документы нужно менять после...


Як прийняти невизначеність: 12 правил від Джордана Пітерсона...


Читайте также
Популярные материалы