Королівська пошта Великої Британії випустила марки до 30-річчя гурту Spice Girls (фото)

Тепер учасниці культового гурту мають марки із власними зображеннями

Вперше в історії Королівська пошта Великої Британії випустила колекцію марок, присвячених жіночому попгурту. Саме такий сюрприз від Royal Mail отримав легендарний гурт Spice Girls з нагоди свого 30-річчя. До серії, яка надійде у продаж вже 11 січня, увійшло 15 марок. На 10 основних марках зображені фрагменти виступу з церемонії вручення Brit Awards 1997 року, включно з культовою сукнею Джері Горнер із зображенням прапора Сполученого Королівства.

Інша колекція містить портрети зі знімального майданчика фільму Spice World 1997 року.

«Це честь — бути першою жіночою групою, представленою на пам’ятній марці. Ми пишаємося всім, чого досягли разом зі Spice Girls! Дякую моїй родині, друзям і всім нашим шанувальникам по всьому світу за любов і підтримку», — написала у своєму Instagram Вікторія Бекхем.

Прихильники Spice Girls мають змогу придбати конверти із зображенням учасниць, постери, листівки та іншу друковану продукцію, зокрема спеціальний лімітований набір марок, покритих 24-каратним золотом.

Нагадаємо, Spice Girls з’явилися 1994 року, коли батько та син Боб і Кріс Герберти вирішили створити жіночий гурт, який зможе конкурувати на рівних із бойбендами у музичних чартах. І мусимо визнати, їхній план спрацював. Завдяки дебютному синглу Wannabe 1996 року, за яким незабаром послідував альбом Spice, про Spice Girls дізнався весь світ. 

Ця платівка стала найбільш продаваним альбомом жіночого гурту в історії музики, а їхній слоган Girl Power — яскравим втіленням фемінізму. Spice Girls. До складу гурту входили Вікторія Бекхем, Емма Бантон, Мелані Чісхольм, Мелані Браун, Джері Голлівелл, вони виступали за свободу, віру в себе та непокору, вони надихнули кілька поколінь відстоювати свої права.

У 2001 році всі учасниці гурту вже займалися власними проєктами, хоча офіційної заяви про розпад колективу зроблено не було. 2007 року Spice Girls оголосили про возз`єднання і тур на підтримку нового альбому Greatest Hits. Останній концерт відбувся 26 лютого 2008 року. Вони ще раз виступили разом на церемонії закриття Олімпійських ігор у Лондоні у 2012 році, це був останній концерт гурту з усіма учасницями. У 2019 році Spice Girls дали 13 концертів у рамках світового турне, кульмінацією якого стали три виступи на лондонському стадіоні Вемблі. Вікторія Бекхем відмовилася приєднатися до гурту, заявивши, що повинна зосередитися на своїй кар`єрі дизайнера.

Spice Girls


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали